KIA Krzewscy Bielany - zapraszamy!
KIA Krzewscy Bielany - zapraszamy!
KIA Krzewscy Bielany - zapraszamy!
KIA Krzewscy Bielany - zapraszamy!
KIA Krzewscy Bielany - zapraszamy!
KIA Krzewscy Bielany - zapraszamy!
KIA Krzewscy Bielany - zapraszamy!

 

 

AKCJA ZIMA U KRZEWSKICH

Gdy nadchodzi wiosna łapiemy za wiadra, gąbki, odkurzacze i szorujemy samochody z pozostałości po zimie. Oczyszczamy i nabijamy klimatyzacje, wydajemy niemałe sumy na kosmetyki, odświeżamy wnętrza, dopieszczamy każdy element samochodu. Ale gdy przychodzi jesień i trzeba przygotować auto do zimy, wykazujemy się najzwyklejszą w świecie ignorancją. Zdecydowana większość z nas poprzestaje na wizycie u wulkanizatora, który zmienia ogumienie. To wszystko. A przecież to właśnie zimą poznajemy najsłabsze punkty swoich pojazdów – przez mrozy zdarzają się problemy z uruchomieniem silnika, wszechobecna wilgoć sprawia, że szyby lubią parować, uszczelki przymarzają, a zamki zamarzają. Dlatego warto poświęcić trochę (naprawdę niewiele) czasu oraz parę groszy na przygotowanie go do tej najtrudniejszej pory w roku.

tunaptunap1

Proponujemy Państwu w cenie 49 zł
- sprawdzenie akumulatora testerem
- smarowanie zamków i zawiasów
- smarowanie uszczelek
Używamy preparatów firmy TUNAP.

 

parownikparownik1

Czyszczenie i dezynfekcja układu klimatyzacji ze sprawdzeniem lub wymianą filtra kabinowego w cenie 120 zł.
Cena nie zawiera kosztu filtra kabinowego.
PROBLEM:
Pleśń, zarazki, bakterie: częsty element układu klimatyzacji. Tradycyjne metody czyszczenia mają negatywny wpływ na wszystkie osoby w pojeździe – w niektórych przypadkach mogą nawet stać się przyczyną chorób.
Przyczyna leży po stronie żeber chłodzących parownika znajdujących się w niewielkiej odległości od siebie – są one ciągle wilgotne, co umożliwia osadzanie się na nich pyłów i innych zanieczyszczeń.
Nawet jeżeli filtr pyłków zostanie wymieniony podczas przeglądu, jego otoczenie pozostanie brudne. Kurz, pyły, pozostałości owadów i mikroorganizmy w układzie klimatyzacji również wymagają usunięcia.
Czyszczenie parownika pistoletem TUNAP.
ROZWIĄZANIE: Contra Sept®:
Opatentowana i niezależnie przetestowana procedura czyszczenia parownika Contra Sept® delikatnie, ale skutecznie zmniejsza liczbę mikroorganizmów i powiązane z ich obecnością ryzyka.

Parownik jest spłukiwany mechanicznie, co pozwala zwalczyć zarówno przyczyny, jak i objawy.
– poprawia jakość powietrza
– najbardziej skuteczny produkt testowany przez DAAB
– przyjazny dla zdrowia
– przyjazny dla alergików
– Zalecenie: spłukać parownik raz do roku.